Ana Sayfa Facebook Twitter Instagram Youtube  

Hakkımızda

Beyzade Erkek Öğrenci Evleri olarak; Yozgat’ta özel öğrenci yurdu eksikliğini hissettiğimiz 1999 yılından bu yana Bozok Üniversitesi öğrencilerinin barınma, beslenme ve diğer sosyal ihtiyaçlarının sağlanması konusunda standartların üzerinde çağdaş yönetim tarzıyla, rahat ve güvenilir koşullarda gidermeyi, sıcak aile ortamlarını aratmayacak mekanlar sunmayı hedefledik.

Yozgat’ın en köklü ve ilk özel yurt işletmesi ünvanıyla, yurdumuzda öğrenci ve velilerimizin ilgi ve beklentileri doğrultusunda hazır sosyal çevre ve sıcak ortamıyla, yurt öğrencilerimizin kaynaşma, paylaşma ve buluşma noktası olmayı ve tüm çabamızın yurdumuzda kalan öğrencilerimize sağlıklı, huzurlu, güvenli ve başarılı bir öğrenim yılı geçirmelerini sağlamaktır.

Yurdumuz yönetimi, gençlerimizin eğitim, öğretim başarılarının beraberinde kendini ifade edebilen, kendisi ve çevresiyle de barışık, olumlu düşünce yapısıyla olaylara bakan vatana ve millete yararlı bireyler olmasını sağlamanın çabasındadır.

Yurdumuzda anlayışlı yönetim ve deneyimli personellerimiz ile değerli öğrencilerimize rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sunmaktayız.

Herhangi bir vakıf, kurum, dernek, cemaat, siyasi parti, vb. kuruluşlar ile bağlantımız yoktur, söz konusu olamaz.

Vizyonumuz:

Öğrencilerimizin yurt ihtiyaçlarının mükemmelliyetini belirleyerek en iyi şekilde karşılanması ve hizmetlerimizle sektörde lider konumunda, öncü yurt işletmesi olmak.

Misyonumuz:

Yurt öğrencilerimizin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarımız kabul ederek, deneyimli yönetim ve personellerimiz ile yurdumuz erkek öğrencilerine hiç unutmayacakları güzel bir yıl yaşatmaktır.

Yozgat Beyzade Erkek Öğrenci Evleri
Sevgi ve Saygılarımızla